V72C5H100BN3
Prezentarea produsului
Număr parc: V72C5H100BN3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 100W
Foi de date: V72C5H100BN3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V72C5H100BN3
Număr parc V72C5H100BN3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3497 pcs Fișa cu date V72C5H100BN3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 82.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 43V - 110V Input
Curent - Ieșire (Max) 20A Numărul părții de bază V72C5H100
produse asemanatoare
V72C5H100BL2
V72C5H100BL2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 100W
In stoc: 4908 pcs
Descarca: V72C5H100BL2.pdf
RFQ
V72C5H100BS3
V72C5H100BS3
Producători: Vicor
In stoc: 5723 pcs
Descarca: V72C5H100BS3.pdf
RFQ
V72C5H100BN
V72C5H100BN