V72C5H100B
Prezentarea produsului
Număr parc: V72C5H100B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 100W
Foi de date: V72C5H100B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 451 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 451 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V72C5H100B
Număr parc V72C5H100B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 451 pcs Fișa cu date V72C5H100B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 82.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 43V - 110V Input
Curent - Ieșire (Max) 20A Numărul părții de bază V72C5H100
produse asemanatoare
V72C5H100BG
V72C5H100BG
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 100W
In stoc: 367 pcs
Descarca: V72C5H100BG.pdf
RFQ
V72C5E100BS
V72C5E100BS
Producători: Vicor
In stoc: 5830 pcs
Descarca: V72C5E100BS.pdf
RFQ
V72C5H100B2
V72C5H100B2
In stoc: 6950 pcs
Descarca: V72C5H100B2.pdf
V72C5E100BN3
V72C5E100BN3
Descarca: V72C5E100BN3.pdf
V72C5E100BS2
V72C5E100BS2
Descarca: V72C5E100BS2.pdf
V72C5H100BF2
V72C5H100BF2
Descarca: V72C5H100BF2.pdf
V72C5H100BF
V72C5H100BF
Descarca: V72C5H100BF.pdf
V72C5E100BS3
V72C5E100BS3
Descarca: V72C5E100BS3.pdf
V72C5H100B3
V72C5H100B3
Descarca: V72C5H100B3.pdf
V72C5H100BF3
V72C5H100BF3
Descarca: V72C5H100BF3.pdf
V72C5E100BN
V72C5E100BN
In stoc: 636 pcs
Descarca: V72C5E100BN.pdf
V72C5E100BN2
V72C5E100BN2
Descarca: V72C5E100BN2.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW