V72C3V3H75BS3
Prezentarea produsului
Număr parc: V72C3V3H75BS3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Foi de date: V72C3V3H75BS3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V72C3V3H75BS3
Număr parc V72C3V3H75BS3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5111 pcs Fișa cu date V72C3V3H75BS3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 82.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 43V - 110V Input
Curent - Ieșire (Max) 22.73A Numărul părții de bază V72C3V3H75