V72C36T150BL3
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V72C36T150BL3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 36V 150W
Foi de date: V72C36T150BL3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 601 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V72C36T150BL3
Număr parc V72C36T150BL3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 36V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 601 pcs Fișa cu date V72C36T150BL3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 36V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 87.9% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 43V - 110V Input
Curent - Ieșire (Max) 4.17A Numărul părții de bază V72C36T150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V72C36T150BF3
V72C36T150BF3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 36V 150W
In stoc: 6201 pcs
Descarca: V72C36T150BF3.pdf
RFQ
V72C36T150BG2
V72C36T150BG2
Producători: Vicor
In stoc: 7023 pcs
Descarca: V72C36T150BG2.pdf
RFQ
V72C36T150BL
V72C36T150BL