V72C28C150BN2
Prezentarea produsului
Număr parc: V72C28C150BN2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 150W
Foi de date: V72C28C150BN2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V72C28C150BN2
Număr parc V72C28C150BN2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7084 pcs Fișa cu date V72C28C150BN2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 86.2% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 43V - 110V Input
Curent - Ieșire (Max) 5.36A Numărul părții de bază V72C28C150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V72C28C150BL3
V72C28C150BL3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 150W
In stoc: 5084 pcs
Descarca: V72C28C150BL3.pdf
RFQ
V72C28C150BG3
V72C28C150BG3
Producători: Vicor
In stoc: 4320 pcs
Descarca: V72C28C150BG3.pdf
RFQ
V72C28C150BN
V72C28C150BN