V72C24C150BL
VicorVicor
V72C24C150BL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V72C24C150BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 150W
Foi de date: V72C24C150BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 647 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V72C24C150BL
Număr parc V72C24C150BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 647 pcs Fișa cu date V72C24C150BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Alte nume 1102-1444
V72C24C150BL-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 84.9%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 43V - 110V Input Curent - Ieșire (Max) 6.25A