V72C15M150BS3
Prezentarea produsului
Număr parc: V72C15M150BS3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 150W
Foi de date: V72C15M150BS3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V72C15M150BS3
Număr parc V72C15M150BS3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2773 pcs Fișa cu date V72C15M150BS3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 85.9% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 43V - 110V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Numărul părții de bază V72C15M150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V72C15M150BL3
V72C15M150BL3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 150W
In stoc: 4392 pcs
Descarca: V72C15M150BL3.pdf
RFQ
V72C15T150B
V72C15T150B
Producători: Vicor
In stoc: 3449 pcs
Descarca: V72C15T150B.pdf
RFQ
V72C15M150BS
V72C15M150BS