V72C15M150B
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V72C15M150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 150W
Foi de date: V72C15M150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 320 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 320 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V72C15M150B
Număr parc V72C15M150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 320 pcs Fișa cu date V72C15M150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 85.9% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 43V - 110V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Numărul părții de bază V72C15M150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V72C15M150B2
V72C15M150B2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 150W
In stoc: 2904 pcs
Descarca: V72C15M150B2.pdf
RFQ
V72C15H150BN
V72C15H150BN
Producători: Vicor
In stoc: 3288 pcs
Descarca: V72C15H150BN.pdf
RFQ
V72C15H150BS
V72C15H150BS
Descarca: V72C15H150BS.pdf
V72C15M150BF
V72C15M150BF
Descarca: V72C15M150BF.pdf
V72C15H150BS2
V72C15H150BS2
Descarca: V72C15H150BS2.pdf
V72C15H150BS3
V72C15H150BS3
Descarca: V72C15H150BS3.pdf
V72C15M150B3
V72C15M150B3
In stoc: 305 pcs
Descarca: V72C15M150B3.pdf
V72C15M150BG
V72C15M150BG
In stoc: 312 pcs
Descarca: V72C15M150BG.pdf
V72C15H150BN3
V72C15H150BN3
Descarca: V72C15H150BN3.pdf
V72C15M150BF3
V72C15M150BF3
Descarca: V72C15M150BF3.pdf
V72C15M150BF2
V72C15M150BF2
Descarca: V72C15M150BF2.pdf
V72C15H150BN2
V72C15H150BN2
Descarca: V72C15H150BN2.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW