V72C15C150BL2
Prezentarea produsului
Număr parc: V72C15C150BL2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 150W
Foi de date: V72C15C150BL2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 612 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 612 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V72C15C150BL2
Număr parc V72C15C150BL2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 612 pcs Fișa cu date V72C15C150BL2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 85.9% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 10A 43V - 110V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Numărul părții de bază V72C15C150