V72C12T150BF
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V72C12T150BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 150W
Foi de date: V72C12T150BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V72C12T150BF
Număr parc V72C12T150BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4281 pcs Fișa cu date V72C12T150BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 86.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 43V - 110V Input
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Numărul părții de bază V72C12T150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V72C12T150B3
V72C12T150B3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 150W
In stoc: 615 pcs
Descarca: V72C12T150B3.pdf
RFQ
V72C12T150BF3
V72C12T150BF3
Producători: Vicor
In stoc: 6194 pcs
Descarca: V72C12T150BF3.pdf
RFQ
V72C12T150B2
V72C12T150B2
In stoc: 7092 pcs
Descarca: V72C12T150B2.pdf
V72C12M150BS3
V72C12M150BS3
Descarca: V72C12M150BS3.pdf
V72C12T150BF2
V72C12T150BF2
Descarca: V72C12T150BF2.pdf
V72C12M150BS2
V72C12M150BS2
Descarca: V72C12M150BS2.pdf
V72C12T150BG2
V72C12T150BG2
In stoc: 574 pcs
Descarca: V72C12T150BG2.pdf
V72C12T150B
V72C12T150B