V72B8H150B2
VicorVicor
V72B8H150B2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V72B8H150B2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 150W
Foi de date: V72B8H150B2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V72B8H150B2
Număr parc V72B8H150B2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5284 pcs Fișa cu date V72B8H150B2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 85.4%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 43V - 110V Input Curent - Ieșire (Max) 18.75A
Numărul părții de bază V72B8H150 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V72B8H150B
V72B8H150B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 150W