V72B8E150BF
VicorVicor
V72B8E150BF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V72B8E150BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 150W
Foi de date: V72B8E150BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V72B8E150BF
Număr parc V72B8E150BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4665 pcs Fișa cu date V72B8E150BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 85.4%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 43V - 110V Input Curent - Ieșire (Max) 18.75A
Numărul părții de bază V72B8E150 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V72B8C150BS2
V72B8C150BS2
Producători: Vicor Corporation
Descriere: CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W
In stoc: 772 pcs
Descarca: V72B8C150BS2.pdf
RFQ
V72B8E150BG3
V72B8E150BG3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 150W
In stoc: 4707 pcs
Descarca: V72B8E150BG3.pdf
RFQ
V72B8E150BF3
V72B8E150BF3
Producători: Vicor