V72B5T150BF
VicorVicor
V72B5T150BF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V72B5T150BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 150W
Foi de date: V72B5T150BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V72B5T150BF
Număr parc V72B5T150BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3231 pcs Fișa cu date V72B5T150BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 85%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 43V - 110V Input Curent - Ieșire (Max) 30A
Numărul părții de bază V72B5T150 Aplicații ITE (Commercial)
produse asemanatoare
V72B5M150BS
V72B5M150BS
Producători: Vicor Corporation
Descriere: CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W
In stoc: 316 pcs
Descarca: V72B5M150BS.pdf
RFQ
V72B5M150BS3
V72B5M150BS3
Producători: Vicor Corporation
In stoc: 271 pcs
Descarca: V72B5M150BS3.pdf
RFQ
V72B5T150BF3
V72B5T150BF3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 150W
In stoc: 6939 pcs
Descarca: V72B5T150BF3.pdf
V72B5T150B2
V72B5T150B2
Producători: Vicor
In stoc: 6059 pcs
Descarca: V72B5T150B2.pdf
V72B5T150BL
V72B5T150BL
In stoc: 501 pcs
Descarca: V72B5T150BL.pdf
V72B5T150B
V72B5T150B