V72B5H150BL
VicorVicor
V72B5H150BL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V72B5H150BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 150W
Foi de date: V72B5H150BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V72B5H150BL
Număr parc V72B5H150BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3031 pcs Fișa cu date V72B5H150BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 85%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 43V - 110V Input Curent - Ieșire (Max) 30A
Numărul părții de bază V72B5H150 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V72B5H150BL3
V72B5H150BL3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 150W
In stoc: 5309 pcs
Descarca: V72B5H150BL3.pdf
RFQ
V72B5H150BG2
V72B5H150BG2
Producători: Vicor
In stoc: 4267 pcs
Descarca: V72B5H150BG2.pdf
RFQ
V72B5H150BG3
V72B5H150BG3
Descarca: V72B5H150BG3.pdf
V72B5H150BL2
V72B5H150BL2