V72B5C150B
VicorVicor
V72B5C150B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V72B5C150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 150W
Foi de date: V72B5C150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V72B5C150B
Număr parc V72B5C150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6830 pcs Fișa cu date V72B5C150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 85%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 43V - 110V Input Curent - Ieșire (Max) 30A