V72B24C250BL
VicorVicor
V72B24C250BL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V72B24C250BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 250W
Foi de date: V72B24C250BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 497 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 497 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V72B24C250BL
Număr parc V72B24C250BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 250W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 497 pcs Fișa cu date V72B24C250BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 250W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Alte nume 1102-1440
V72B24C250BL-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 86.8%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 10.42A 43V - 110V Input Curent - Ieșire (Max) 10.42A