V72B15C250B
VicorVicor
V72B15C250B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V72B15C250B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 250W
Foi de date: V72B15C250B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V72B15C250B
Număr parc V72B15C250B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 250W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6036 pcs Fișa cu date V72B15C250B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 250W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 86.3%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 16.67A 43V - 110V Input Curent - Ieșire (Max) 16.67A
Numărul părții de bază V72B15C250 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V72B12T250BN3
V72B12T250BN3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 250W
In stoc: 3371 pcs
Descarca: V72B12T250BN3.pdf
RFQ
V72B12T250BS
V72B12T250BS
Producători: Vicor
In stoc: 3188 pcs
Descarca: V72B12T250BS.pdf
RFQ
V72B15C250BF2
V72B15C250BF2
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 250W
Descarca: V72B15C250BF2.pdf
V72B15C250B2
V72B15C250B2
Descarca: V72B15C250B2.pdf
V72B15C250BG
V72B15C250BG
In stoc: 498 pcs
Descarca: V72B15C250BG.pdf
V72B12T250BN2
V72B12T250BN2
In stoc: 451 pcs
Descarca: V72B12T250BN2.pdf
V72B12T250BN
V72B12T250BN
In stoc: 459 pcs
Descarca: V72B12T250BN.pdf
V72B15C250BF
V72B15C250BF
Descarca: V72B15C250BF.pdf
V72B12T250BS3
V72B12T250BS3
Descarca: V72B12T250BS3.pdf
V72B15C250B3
V72B15C250B3
In stoc: 456 pcs
Descarca: V72B15C250B3.pdf
V72B15C250BF3
V72B15C250BF3
Descarca: V72B15C250BF3.pdf
V72B12T250BS2
V72B12T250BS2
Descarca: V72B12T250BS2.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW