V72A48C400B3
VicorVicor
V72A48C400B3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V72A48C400B3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 400W
Foi de date: V72A48C400B3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V72A48C400B3
Număr parc V72A48C400B3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 400W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6075 pcs Fișa cu date V72A48C400B3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 43V Tensiune - Intrare (Max) 110V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serie Maxi Putere (Wați) 400W
ambalare Bulk Pachet / Caz Full Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 8.33A 43V - 110V Input Curent - Ieșire (Max) 8.33A