V48C8M150B
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C8M150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 150W
Foi de date: V48C8M150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V48C8M150B
Număr parc V48C8M150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5089 pcs Fișa cu date V48C8M150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 87.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 18.75A Numărul părții de bază V48C8M150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C8M150BF3
V48C8M150BF3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 150W
In stoc: 2771 pcs
Descarca: V48C8M150BF3.pdf
RFQ
V48C8M100BN3
V48C8M100BN3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 100W
In stoc: 5392 pcs
Descarca: V48C8M100BN3.pdf
RFQ
V48C8M150BF2
V48C8M150BF2
Descarca: V48C8M150BF2.pdf
V48C8M100BS3
V48C8M100BS3
Descarca: V48C8M100BS3.pdf
V48C8M150B2
V48C8M150B2
In stoc: 298 pcs
Descarca: V48C8M150B2.pdf
V48C8M150BF
V48C8M150BF
Descarca: V48C8M150BF.pdf
V48C8M100BS
V48C8M100BS
Descarca: V48C8M100BS.pdf
V48C8M150B3
V48C8M150B3
Descarca: V48C8M150B3.pdf
V48C8M150BG
V48C8M150BG