V48C8C100BL
VicorVicor
V48C8C100BL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C8C100BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 100W
Foi de date: V48C8C100BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 759 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V48C8C100BL
Număr parc V48C8C100BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 759 pcs Fișa cu date V48C8C100BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Alte nume 1102-1433
V48C8C100BL-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87.4%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 12.5A
Numărul părții de bază V48C8C100 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C8C100BN2
V48C8C100BN2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 100W
In stoc: 3157 pcs
Descarca: V48C8C100BN2.pdf
RFQ
V48C8C100BF
V48C8C100BF
Producători: Vicor
In stoc: 4495 pcs
Descarca: V48C8C100BF.pdf
RFQ
V48C8C100BL3
V48C8C100BL3
Descarca: V48C8C100BL3.pdf
V48C8C100BN3
V48C8C100BN3
Descarca: V48C8C100BN3.pdf
V48C8C100BL2
V48C8C100BL2