V48C5T75BF3
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C5T75BF3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 75W
Foi de date: V48C5T75BF3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V48C5T75BF3
Număr parc V48C5T75BF3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6672 pcs Fișa cu date V48C5T75BF3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 83% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 15A Numărul părții de bază V48C5T75