V48C5M50BL2
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C5M50BL2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 50W
Foi de date: V48C5M50BL2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 460 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 460 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V48C5M50BL2
Număr parc V48C5M50BL2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 460 pcs Fișa cu date V48C5M50BL2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 84.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 10A Numărul părții de bază V48C5M50