V48C5H100BN
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C5H100BN
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 100W
Foi de date: V48C5H100BN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 419 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V48C5H100BN
Număr parc V48C5H100BN Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 419 pcs Fișa cu date V48C5H100BN.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 85% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 20A Numărul părții de bază V48C5H100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C5H100BG
V48C5H100BG
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 100W
In stoc: 5691 pcs
Descarca: V48C5H100BG.pdf
RFQ
V48C5H100BL2
V48C5H100BL2
Producători: Vicor
In stoc: 467 pcs
Descarca: V48C5H100BL2.pdf
RFQ
V48C5H100BN2
V48C5H100BN2