V48C48E150BN2
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C48E150BN2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 150W
Foi de date: V48C48E150BN2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V48C48E150BN2
Număr parc V48C48E150BN2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3218 pcs Fișa cu date V48C48E150BN2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 89% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 3.13A Numărul părții de bază V48C48E150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C48E75B2
V48C48E75B2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 75W
In stoc: 2968 pcs
Descarca: V48C48E75B2.pdf
RFQ
V48C48E150BL3
V48C48E150BL3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 150W
In stoc: 695 pcs
Descarca: V48C48E150BL3.pdf
RFQ
V48C48E150BN
V48C48E150BN