V48C3V3M75BL2
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C3V3M75BL2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Foi de date: V48C3V3M75BL2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 282 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 282 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V48C3V3M75BL2
Număr parc V48C3V3M75BL2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 282 pcs Fișa cu date V48C3V3M75BL2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 81.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 22.7A Numărul părții de bază V48C3V3M75
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C3V3M75BL3
V48C3V3M75BL3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
In stoc: 4629 pcs
Descarca: V48C3V3M75BL3.pdf
RFQ
V48C3V3M75BL
V48C3V3M75BL
Producători: Vicor