V48C3V3H75BF
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C3V3H75BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Foi de date: V48C3V3H75BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V48C3V3H75BF
Număr parc V48C3V3H75BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3756 pcs Fișa cu date V48C3V3H75BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 81.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 22.7A Numărul părții de bază V48C3V3H75
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C3V3H75BF3
V48C3V3H75BF3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
In stoc: 2722 pcs
Descarca: V48C3V3H75BF3.pdf
RFQ
V48C3V3H75BG3
V48C3V3H75BG3
Producători: Vicor
In stoc: 2751 pcs
Descarca: V48C3V3H75BG3.pdf
RFQ
V48C3V3H75B2
V48C3V3H75B2
Descarca: V48C3V3H75B2.pdf
V48C3V3H75B
V48C3V3H75B
Descarca: V48C3V3H75B.pdf
V48C3V3H75BL
V48C3V3H75BL
In stoc: 380 pcs
Descarca: V48C3V3H75BL.pdf
V48C3V3H50BS
V48C3V3H50BS
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Descarca: V48C3V3H50BS.pdf
V48C3V3H75BF2
V48C3V3H75BF2