V48C3V3H50BF
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C3V3H50BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Foi de date: V48C3V3H50BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V48C3V3H50BF
Număr parc V48C3V3H50BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6830 pcs Fișa cu date V48C3V3H50BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 79.6% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 15.15A Numărul părții de bază V48C3V3H50
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C3V3H50B3
V48C3V3H50B3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
In stoc: 2734 pcs
Descarca: V48C3V3H50B3.pdf
RFQ
V48C3V3H50B
V48C3V3H50B
Producători: Vicor
In stoc: 6997 pcs
Descarca: V48C3V3H50B.pdf
RFQ
V48C3V3E75BS2
V48C3V3E75BS2
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Descarca: V48C3V3E75BS2.pdf
V48C3V3H50BL
V48C3V3H50BL
Descarca: V48C3V3H50BL.pdf
V48C3V3H50BF2
V48C3V3H50BF2