V48C36M150B3
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C36M150B3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 36V 150W
Foi de date: V48C36M150B3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V48C36M150B3
Număr parc V48C36M150B3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 36V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7002 pcs Fișa cu date V48C36M150B3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 36V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 87.6% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 4.17A Numărul părții de bază V48C36M150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C36M150BG2
V48C36M150BG2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 36V 150W
In stoc: 6263 pcs
Descarca: V48C36M150BG2.pdf
RFQ
V48C36M150BF3
V48C36M150BF3
Producători: Vicor
In stoc: 2754 pcs
Descarca: V48C36M150BF3.pdf
RFQ
V48C36M150B
V48C36M150B