V48C2E50BL3
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C2E50BL3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2V 50W
Foi de date: V48C2E50BL3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V48C2E50BL3
Număr parc V48C2E50BL3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 2V 50W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4968 pcs Fișa cu date V48C2E50BL3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 2V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 50W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 77% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 25A Numărul părții de bază V48C2E50
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C2E50BL
V48C2E50BL
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 2V 50W