V48C28C75BN3
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C28C75BN3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 75W
Foi de date: V48C28C75BN3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V48C28C75BN3
Număr parc V48C28C75BN3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4499 pcs Fișa cu date V48C28C75BN3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 88.4% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.67A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 2.67A Numărul părții de bază V48C28C75