V48C24T75B
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C24T75B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 75W
Foi de date: V48C24T75B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V48C24T75B
Număr parc V48C24T75B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4129 pcs Fișa cu date V48C24T75B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 87.3% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 3.13A Numărul părții de bază V48C24T75
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C24T75B3
V48C24T75B3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 75W
In stoc: 579 pcs
Descarca: V48C24T75B3.pdf
RFQ
V48C24T75BF
V48C24T75BF
Producători: Vicor
In stoc: 5642 pcs
Descarca: V48C24T75BF.pdf
RFQ
V48C24T75BF3
V48C24T75BF3
In stoc: 723 pcs
Descarca: V48C24T75BF3.pdf
V48C24T150BN
V48C24T150BN
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 150W
In stoc: 597 pcs
Descarca: V48C24T150BN.pdf
V48C24T75B2
V48C24T75B2