V48C24C150BS2
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C24C150BS2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 150W
Foi de date: V48C24C150BS2.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 707 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 707 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V48C24C150BS2
Număr parc V48C24C150BS2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 707 pcs Fișa cu date V48C24C150BS2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 88.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 6.25A Numărul părții de bază V48C24C150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C24C150BN
V48C24C150BN
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 150W
In stoc: 633 pcs
Descarca: V48C24C150BN.pdf
RFQ
V48C24C150BS
V48C24C150BS
Producători: Vicor