V48C24C150B2
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C24C150B2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 24V 150W
Foi de date: V48C24C150B2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 611 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 611 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V48C24C150B2
Număr parc V48C24C150B2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 24V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 611 pcs Fișa cu date V48C24C150B2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 24V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 88.5% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 6.25A Numărul părții de bază V48C24C150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C15T75BS3
V48C15T75BS3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 75W
In stoc: 679 pcs
Descarca: V48C15T75BS3.pdf
RFQ
V48C24C150BF
V48C24C150BF
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 24V 150W
In stoc: 603 pcs
Descarca: V48C24C150BF.pdf
RFQ
V48C24C150B
V48C24C150B