V48C15E75BF3
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C15E75BF3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 75W
Foi de date: V48C15E75BF3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V48C15E75BF3
Număr parc V48C15E75BF3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 15V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5478 pcs Fișa cu date V48C15E75BF3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 88.6% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 5A Numărul părții de bază V48C15E75
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C15E150BS3
V48C15E150BS3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 150W
In stoc: 5615 pcs
Descarca: V48C15E150BS3.pdf
RFQ
V48C15E75BL3
V48C15E75BL3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 15V 75W
In stoc: 665 pcs
Descarca: V48C15E75BL3.pdf
RFQ
V48C15E75B
V48C15E75B