V48C12E75BF
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C12E75BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 75W
Foi de date: V48C12E75BF.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 690 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 690 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V48C12E75BF
Număr parc V48C12E75BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 690 pcs Fișa cu date V48C12E75BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 75W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OVP, UVLO
Eficienţă 85.8% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 6.25A Numărul părții de bază V48C12E75
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C12E75B
V48C12E75B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 75W
In stoc: 6836 pcs
Descarca: V48C12E75B.pdf
RFQ
V48C12E75BG2
V48C12E75BG2
Producători: Vicor
In stoc: 593 pcs
Descarca: V48C12E75BG2.pdf
RFQ
V48C12E75B2
V48C12E75B2
In stoc: 5232 pcs
Descarca: V48C12E75B2.pdf
V48C12E75BF3
V48C12E75BF3
Descarca: V48C12E75BF3.pdf
V48C12E75BF2
V48C12E75BF2