V48C12E150B3
Prezentarea produsului
Număr parc: V48C12E150B3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 150W
Foi de date: V48C12E150B3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 603 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V48C12E150B3
Număr parc V48C12E150B3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 603 pcs Fișa cu date V48C12E150B3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -10°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 88% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 36V - 75V Input
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Numărul părții de bază V48C12E150
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48C12E150B
V48C12E150B
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 150W