V48B5T200B
VicorVicor
V48B5T200B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V48B5T200B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 200W
Foi de date: V48B5T200B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 544 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 544 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V48B5T200B
Număr parc V48B5T200B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 200W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 544 pcs Fișa cu date V48B5T200B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 200W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 85%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 40A
Numărul părții de bază V48B5T200 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48B5T200BG
V48B5T200BG
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 5V 200W
In stoc: 538 pcs
Descarca: V48B5T200BG.pdf
RFQ
V48B5T200B3
V48B5T200B3
Producători: Vicor
In stoc: 524 pcs
Descarca: V48B5T200B3.pdf
RFQ
V48B5M200BN3
V48B5M200BN3
In stoc: 265 pcs
Descarca: V48B5M200BN3.pdf
V48B5T200BF
V48B5T200BF
In stoc: 6631 pcs
Descarca: V48B5T200BF.pdf
V48B5T200BF2
V48B5T200BF2
In stoc: 6618 pcs
Descarca: V48B5T200BF2.pdf
V48B5M200BN
V48B5M200BN
Descarca: V48B5M200BN.pdf
V48B5T200BF3
V48B5T200BF3
In stoc: 593 pcs
Descarca: V48B5T200BF3.pdf
V48B5T200B2
V48B5T200B2