V48B48T300B
Prezentarea produsului
Număr parc: V48B48T300B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 300W
Foi de date: V48B48T300B.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V48B48T300B
Număr parc V48B48T300B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5941 pcs Fișa cu date V48B48T300B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 300W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 89.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 6.25A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48B48T250BN2
V48B48T250BN2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 250W
In stoc: 5434 pcs
Descarca: V48B48T250BN2.pdf
RFQ
V48B48T300BF
V48B48T300BF
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 300W
In stoc: 3560 pcs
Descarca: V48B48T300BF.pdf
RFQ
V48B48T300B2
V48B48T300B2
Descarca: V48B48T300B2.pdf
V48B48T300BF2
V48B48T300BF2
Descarca: V48B48T300BF2.pdf
V48B48T300BF3
V48B48T300BF3
Descarca: V48B48T300BF3.pdf
V48B48T250BS3
V48B48T250BS3
In stoc: 513 pcs
Descarca: V48B48T250BS3.pdf
V48B48T300BG
V48B48T300BG
Descarca: V48B48T300BG.pdf
V48B48T300B3
V48B48T300B3