V48B48H300BL
Prezentarea produsului
Număr parc: V48B48H300BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 48V 300W
Foi de date: V48B48H300BL.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 220 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 220 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V48B48H300BL
Număr parc V48B48H300BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 48V 300W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 220 pcs Fișa cu date V48B48H300BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 300W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 89.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 6.25A
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48B48H300BS
V48B48H300BS
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 48V 300W
In stoc: 5724 pcs
Descarca: V48B48H300BS.pdf
RFQ
V48B48H300BL3
V48B48H300BL3
Producători: Vicor