V48B3V3T150B
VicorVicor
V48B3V3T150B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V48B3V3T150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Foi de date: V48B3V3T150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V48B3V3T150B
Număr parc V48B3V3T150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6763 pcs Fișa cu date V48B3V3T150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 82%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 45.45A
Numărul părții de bază V48B3V3T150 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48B3V3T150BF
V48B3V3T150BF
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
In stoc: 3647 pcs
Descarca: V48B3V3T150BF.pdf
RFQ
V48B3V3T150BF2
V48B3V3T150BF2
Producători: Vicor