V48B3V3M150BF
VicorVicor
V48B3V3M150BF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V48B3V3M150BF
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Foi de date: V48B3V3M150BF.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V48B3V3M150BF
Număr parc V48B3V3M150BF Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3177 pcs Fișa cu date V48B3V3M150BF.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 82%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 45.45A
Numărul părții de bază V48B3V3M150 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48B3V3H150BS
V48B3V3H150BS
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
In stoc: 4850 pcs
Descarca: V48B3V3H150BS.pdf
RFQ
V48B3V3M150B2
V48B3V3M150B2
Producători: Vicor
In stoc: 4377 pcs
Descarca: V48B3V3M150B2.pdf
RFQ
V48B3V3M150B
V48B3V3M150B
Descarca: V48B3V3M150B.pdf
V48B3V3M150B3
V48B3V3M150B3
Descarca: V48B3V3M150B3.pdf
V48B3V3M150BF2
V48B3V3M150BF2