V48B3V3C150B
VicorVicor
V48B3V3C150B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V48B3V3C150B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Foi de date: V48B3V3C150B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 576 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V48B3V3C150B
Număr parc V48B3V3C150B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 3.3V 150W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 576 pcs Fișa cu date V48B3V3C150B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 3.3V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 150W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 82%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 45.45A
Numărul părții de bază V48B3V3C150 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48B36T250BS2
V48B36T250BS2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 36V 250W
In stoc: 3824 pcs
Descarca: V48B36T250BS2.pdf
RFQ
V48B3V3C150BF3
V48B3V3C150BF3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
In stoc: 464 pcs
Descarca: V48B3V3C150BF3.pdf
RFQ
V48B3V3C150B3
V48B3V3C150B3
In stoc: 518 pcs
Descarca: V48B3V3C150B3.pdf
V48B36T250BS3
V48B36T250BS3
In stoc: 6597 pcs
Descarca: V48B36T250BS3.pdf
V48B3V3C150BF2
V48B3V3C150BF2
Descarca: V48B3V3C150BF2.pdf
V48B36T250BN2
V48B36T250BN2
Descarca: V48B36T250BN2.pdf
V48B36T250BS
V48B36T250BS
Descarca: V48B36T250BS.pdf
V48B3V3C150BF
V48B3V3C150BF
Descarca: V48B3V3C150BF.pdf
V48B3V3C150BG
V48B3V3C150BG
In stoc: 618 pcs
Descarca: V48B3V3C150BG.pdf
V48B3V3C150B2
V48B3V3C150B2
In stoc: 530 pcs
Descarca: V48B3V3C150B2.pdf
V48B36T250BN
V48B36T250BN
Descarca: V48B36T250BN.pdf
V48B36T250BN3
V48B36T250BN3
In stoc: 401 pcs
Descarca: V48B36T250BN3.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW