V48B36C250BL2
VicorVicor
V48B36C250BL2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V48B36C250BL2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 36V 250W
Foi de date: V48B36C250BL2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 493 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 493 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V48B36C250BL2
Număr parc V48B36C250BL2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 36V 250W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 493 pcs Fișa cu date V48B36C250BL2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 36V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 250W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 89.3%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 6.94A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 6.94A
Numărul părții de bază V48B36C250 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48B36C250BN2
V48B36C250BN2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 36V 250W
In stoc: 4202 pcs
Descarca: V48B36C250BN2.pdf
RFQ
V48B36C250BL
V48B36C250BL
Producători: Vicor