V48B2T100BS
VicorVicor
Vicor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V48B2T100BS
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 2V 100W
Foi de date: V48B2T100BS.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V48B2T100BS
Număr parc V48B2T100BS Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 2V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3449 pcs Fișa cu date V48B2T100BS.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 2V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 75.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 50A
Numărul părții de bază V48B2T100 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48B2T100BS2
V48B2T100BS2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 2V 100W