V48B28C250BL
VicorVicor
V48B28C250BL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V48B28C250BL
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 28V 250W
Foi de date: V48B28C250BL.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 527 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 527 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V48B28C250BL
Număr parc V48B28C250BL Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 28V 250W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 527 pcs Fișa cu date V48B28C250BL.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 28V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 250W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Alte nume 1102-1415
V48B28C250BL-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 89.5%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 8.93A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 8.93A
Numărul părții de bază V48B28C250 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48B28C250BL3
V48B28C250BL3
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 28V 250W
In stoc: 447 pcs
Descarca: V48B28C250BL3.pdf
RFQ
V48B28C250BF2
V48B28C250BF2
Producători: Vicor
In stoc: 2973 pcs
Descarca: V48B28C250BF2.pdf
RFQ
V48B28C250BN2
V48B28C250BN2
In stoc: 573 pcs
Descarca: V48B28C250BN2.pdf
V48B28C250BL2
V48B28C250BL2