V48B12M250BF2
VicorVicor
V48B12M250BF2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V48B12M250BF2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 250W
Foi de date: V48B12M250BF2.pdf
  • Mesaj
Specificațiile V48B12M250BF2
Număr parc V48B12M250BF2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 250W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2995 pcs Fișa cu date V48B12M250BF2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serie MINI Putere (Wați) 250W
ambalare Bulk Pachet / Caz 9-DIP Module
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 87%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20.83A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 20.83A
Numărul părții de bază V48B12M250 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48B12H250BS2
V48B12H250BS2
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 12V 250W
In stoc: 2754 pcs
Descarca: V48B12H250BS2.pdf
RFQ
V48B12M250BL2
V48B12M250BL2
Producători: Vicor
In stoc: 234 pcs
Descarca: V48B12M250BL2.pdf
RFQ
V48B12M250BF
V48B12M250BF