V48A8T400B
VicorVicor
V48A8T400B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V48A8T400B
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 400W
Foi de date: V48A8T400B.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V48A8T400B
Număr parc V48A8T400B Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 400W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6706 pcs Fișa cu date V48A8T400B.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serie Maxi Putere (Wați) 400W
ambalare Bulk Pachet / Caz Full Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 84.8%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 50A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 50A
Numărul părții de bază V48A8T400 Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V48A8T400BF
V48A8T400BF
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 400W
In stoc: 5774 pcs
Descarca: V48A8T400BF.pdf
RFQ
V48A8M400BS2
V48A8M400BS2
Producători: Vicor
In stoc: 5839 pcs
Descarca: V48A8M400BS2.pdf
RFQ
V48A8M400BS3
V48A8M400BS3
Descarca: V48A8M400BS3.pdf
V48A8T400B2
V48A8T400B2
Descarca: V48A8T400B2.pdf
V48A8T400BF2
V48A8T400BF2
Descarca: V48A8T400BF2.pdf
V48A8T400BG
V48A8T400BG
Descarca: V48A8T400BG.pdf
V48A8M400BN
V48A8M400BN
Descarca: V48A8M400BN.pdf
V48A8M400BN2
V48A8M400BN2
Descarca: V48A8M400BN2.pdf
V48A8T400B3
V48A8T400B3
Descarca: V48A8T400B3.pdf
V48A8T400BF3
V48A8T400BF3
In stoc: 361 pcs
Descarca: V48A8T400BF3.pdf
V48A8M400BS
V48A8M400BS
Descarca: V48A8M400BS.pdf
V48A8M400BN3
V48A8M400BN3
Descarca: V48A8M400BN3.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW