V48A12C500B2
VicorVicor
V48A12C500B2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: V48A12C500B2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 500W
Foi de date: V48A12C500B2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V48A12C500B2
Număr parc V48A12C500B2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 12V 500W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4885 pcs Fișa cu date V48A12C500B2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 12V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 36V Tensiune - Intrare (Max) 75V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serie Maxi Putere (Wați) 500W
ambalare Bulk Pachet / Caz Full Brick
Temperatura de Operare -20°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Caracteristici OVP, UVLO Eficienţă 88%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 41.67A 36V - 75V Input Curent - Ieșire (Max) 41.67A