V375C8M100BL2
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C8M100BL2
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 8V 100W
Foi de date: V375C8M100BL2.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile V375C8M100BL2
Număr parc V375C8M100BL2 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 8V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6818 pcs Fișa cu date V375C8M100BL2.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 8V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -55°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 82.2% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 12.5A Numărul părții de bază V375C8M100
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
V375C8M100BL
V375C8M100BL
Producători: Vicor
Descriere: DC DC CONVERTER 8V 100W