V375C5H100B3
Prezentarea produsului
Număr parc: V375C5H100B3
Producator / Marca: Vicor
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 100W
Foi de date: V375C5H100B3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 372 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 372 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile V375C5H100B3
Număr parc V375C5H100B3 Producător Vicor
Descriere DC DC CONVERTER 5V 100W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 372 pcs Fișa cu date V375C5H100B3.pdf
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 5V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 250V Tensiune - Intrare (Max) 425V
Tip Isolated Module Dimensiune / Dimensiune 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serie MICRO Putere (Wați) 100W
ambalare Bulk Pachet / Caz Quarter Brick
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 81.8% descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 250V - 425V Input
Curent - Ieșire (Max) 20A Numărul părții de bază V375C5H100